Ayia Napa Youth Soccer Festival 2019: Το Πρόγραμμα των Ομάδων μας

Έχει καταρτιστεί το πρόγραμμα των ομίλων του Ayia Napa Youth Soccer Festival 2019. Δημοσιεύουμε τα προγράμματα των ομίλων στους οποίους συμμετέχουν οι ομάδες μας 2006, 2007, 2009 και 2010 και το χάρτη των γηπέδων.

ΗΛΙΚΙΑ 2006 - GROUP F
Ημερομηνία & Ώρα ΈναρξηςΑγώναςΓήπεδο
21/04/2019 - 08:45ATHLETICO S.C LEBANON 2 vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)11
21/04/2019 - 10:10ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)11
21/04/2019 - 15:50ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)8
22/04/2019 - 11:35ATHLETICO S.C LEBANON 2 vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ9
22/04/2019 - 14:25ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ) vs ATHLETICO S.C LEBANON 211
22/04/2019 - 15:50ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)8
ΗΛΙΚΙΑ 2007 - GROUP E
Ημερομηνία & Ώρα ΈναρξηςΑγώναςΓήπεδο
20/04/2019 - 11:05ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ vs FAN AIANTAS4B
20/04/2019 - 16:55FAN AIANTAS vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)4A
20/04/2019 - 18:05ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ vs ΕΝΠ4B
21/04/2019 - 08:45ΕΝΠ vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)10A
21/04/2019 - 12:15FAN AIANTAS vs ΕΝΠ4A
21/04/2019 - 15:45ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ) vs ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ4B
ΗΛΙΚΙΑ 2009 - GROUP I
Ημερομηνία & Ώρα ΈναρξηςΑγώναςΓήπεδο
20/04/2019 - 08:45PARALIMNI KIDS SOCCER vs ATHLETICO S.C LEBANON 3
20/04/2019 - 10:45DRAGAO FC vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)12Γ
20/04/2019 - 16:45DRAGAO FC vs PARALIMNI KIDS SOCCER12Α
21/04/2019 - 09:45ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ) vs PARALIMNI KIDS SOCCER
21/04/2019 - 10:45ATHLETICO S.C LEBANON 3 vs DRAGAO FC2A
21/04/2019 - 13:45ATHLETICO S.C LEBANON 3 vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)
ΗΛΙΚΙΑ 2010 - GROUP B
Ημερομηνία & Ώρα ΈναρξηςΑγώναςΓήπεδο
20/04/2019 - 08:45BEIRUT FA LEBANON vs STRIPES FA WHITE
20/04/2019 - 11:45ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) vs MILENKO SPOLJARIC FA
20/04/2019 - 11:45BEIRUT FA LEBANON vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)
20/04/2019 - 15:45STRIPES FA WHITE vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ)12Β
20/04/2019 - 15:45MILENKO SPOLJARIC FA vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ)12Δ
21/04/2019 - 08:45ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ) vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ)12Δ
21/04/2019 - 12:45ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) vs BEIRUT FA LEBANON12Δ
21/04/2019 - 12:45STRIPES FA WHITE vs MILENKO SPOLJARIC FA 12Α
21/04/2019 - 16:45MILENKO SPOLJARIC FA vs BEIRUT FA LEBANON12Β
21/04/2019 - 18:00ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (ΚΛ. ΛΕΜΕΣΟΥ) vs STRIPES FA WHITE12Α
Share